• Hotel Rio Milan
 • Hotel Rio Milan
 • Hotel Rio Milan
 • Hotel Rio Milan

Otel Rio Milan hoş geldiniz!

Hotel Rio Milan yıl boyunca bazda rekabetçi fiyatlara hakkındaki 3 yıldızlı konaklama imkanı sunmaktadır büyüleyici , eski stil oteldir. Rio Hotel Milan daha iyi bilinen işyerlerinin çoğunun daha küçük olabilir, ama bizim fiyatları - ve biz sizin kadar bizimle her bit kaldınız olacak garanti .

 • odalar

  Herhangi bir otelin en önemli özelliği odaları - ve burada Rio Hotel Milan biz akut bu gerçeğin farkındadırlar. Bizim konuk mümkün olan en yüksek standartlarda korunur gerçeği kendimizle gurur duyuyoruz. Hotel Rio Milan Odalar konforlu, modern ve temiz...

 • Turistik

  Böyle Milano Katedrali (Il Duomo Di Milano) ve Sforzesco Kalesi gibi - - Milan'ın daha iyi bilinen bazı turistik rahat yürüme mesafesindedir . Bu arada Duomo Metro İstasyonu şehrin geri kalanına kolayca ulaşılabilir yerden , yakındır.

 • Gallery

  Galeri

  Kendinizi Milan Hotel Rio 39 oda görmek , konforlu , modern ve temiz ve mini bar, kasa ve telefon ile birlikte gelir için bir göz atın . Bu ancak , hepsi bu değil. Tüm odalar klimalı ve telefon, televizyon, radyo ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır ....

 • Location

  Konum

  Konumu Milan Rio Hotel'in ana konumlar biridir . Centro Storico ( Historical Centre ) Daimi - Hotel Rio Milano , kentin önemli turistik yerlerine kolay erişim sağlar .

Otel Servisleri

Hotel Rio Milan unutulmaz ve sorunsuz mümkün olduğunca bu büyük şehirde Konukların konforu sağlamak için çıktı . Bu akılda bizim işyerinde modern dünyanın mod-eksilerini tüm dahil ettik .

Eğer otel ya da ancak odanızda ya bulamıyorum gerektiren bir şey varsa personelimiz ne olursa olsun yardımcı olmaya olası verecektir nerede , resepsiyonda sormak lütfen .

Milan'ın turistik yerler

Böyle Milano'daki Duomo Katedrali ve Sforzesco Kalesi gibi - - Milan'ın daha iyi bilinen bazı turistik Rio Hotel Milan rahat yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yerine yürümek istemem Ancak , bizim kapıcı bir taksi çağırmak ya da bir otobüs almak nerede bildirmek için sadece çok mutlu olacaktır . Alternatif Duomo Metro İstasyonu şehrin geri kalanına kolayca ulaşılabilir yerden , yakındır. Şehre bir harita için resepsiyonda değildir.

Rio Hotel Milan Milano'nun merkezinde bölgesinde yer almaktadır . Kendi mağazaları ile tüm - - ve Sforzesco Kalesi 500 metre içinde size Duomo Katedrali , Milano Menkul Kıymetler Borsası , Santa Maria delle Grazie , Vittorio Emanuele Galerisi, Via Dante bulacaksınız. Otel de toplu taşıma her türlü tarafından sunulan ve iki metro istasyonlarına rahat yürüme mesafesinde var olduğunu .

Nedenleri bizimle yap

 • oran

  GÖR

  Duomo bölgesinde ucuz fiyatlara

 • konum

  MESAFE

  Duomo ve Galleria Umberto Yürüme

 • personel

  PERSONEL

  Güler yüzlü personel